no-img
سروش نت|اخبار فناوری و اطلاعات

سامسونگ تولید انبوه تراشه‌ Exynos i T200 برای اینترنت اشیا را آغاز کرد | سروش نت|اخبار فناوری و اطلاعات


سروش نت|اخبار فناوری و اطلاعات

ادامه مطلب

ZIP
سامسونگ تولید انبوه تراشه‌ Exynos i T200 برای اینترنت اشیا را آغاز کرد
zip
تیر ۳, ۱۳۹۶

سامسونگ تولید انبوه تراشه‌ Exynos i T200 برای اینترنت اشیا را آغاز کردظاهرا سامسونگ قصد دارد بیشتر به دنیای اینترنت اشیاء وارد شود، از این‌رو گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه این غول کره‌ای تولید انبوه تراشه‌ی Exynos i T200 را آغاز کرده است.

Exynos i T200 که بر مبنای معماری ۲۸ نانومتری کم‌مصرف High-K Metal Gateا(HKMG) ساخته می‌شود، توانایی رفع نیازهای محصولات اینترنت اشیاء را دارد.

Exynos i T200 با بهره گرفتن از پردازنده Cortex-R4 و یک پردازنده اضافه +Cortex-M0، باعث می‌شود محصولات اینترنت اشیاء بدون نیاز به یک میکروکنترلر اضافه، وظایف مختلف را انجام دهند. Exynos i T200 برای ارتباطات از ۸۰۲٫۱۱b/g/n تک باند پشتیبانی می‌کند و از اتحادیه وای‌فای، تأییدیه دریافت کرده است. این پردازنده همچنین از پروتکل IoTivity برای اینترنت اشیاء پشتیبانی می‌کند. 

سامسونگ اکسینوس

Exynos i T200 برای افزایش امنیت و محافظت از حریم خصوصی، از یک بلاک سخت‌افزاری جداگانه برای مدیریت امنیت با نام Security Sub-Systemا(SSS) بهره می‌برد. بن هور، معاون بازاریابی سیستم‌های LSI سامسونگ، می‌گوید:

Exynos i T200 راه‌ حلی است که هم امنیت و هم عملکرد را برای بازار اینترنت اشیاء به ارمغان می‌آورد. سامسونگ با تراشه‌های Exynos نه‌تنها برای موبایل بلکه برای حوزه‌های غیر موبایل مانند اینترنت اشیاء نیز ارزش‌آفرینی می‌کند.موضوعات :
اخبار
برچسب‌ها :
,

درباره نویسنده

همیار سروش نت 943 نوشته در سروش نت|اخبار فناوری و اطلاعات دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *